Home / Psy w nowych domach / Mona

Mona

Słowa kluczowe: ,

Hej to ja, MONA.

Trafiłam do schroniska w Boguszycach w maju 2016. Mam ok 2 lat i jestem bardzo wesołą i przyjazną suczką. W swojej grupie świetnie dogaduję się z innymi psami, bardzo lubię być głaskana i przytulana, no i najchętniej wypoczywam na kanapie oraz na fotelu. Takiego domku też szukam – gdzie będę mogła włazić wszystkim na kolana i wywalać brzuszek do góry.

Przeszłam zabieg sterylizacji i jestem gotowa to wyjazdu ze schroniska i rozpoczęcia nowego życia. Jestem zaczipowana i zaszczepiona, dostałam również tabletki na odrobaczenie i jestem regularnie zabezpieczana przed kleszczami – cały komplet 🙂

Jeżeli chcesz mnie adoptowac, lub potrzebujesz więcej informacji na mój temat, skontaktuj się z przedstawicielami Fundacji opiekującej się schroniskiem, w którym przebywam:
513 430 207 (Agnieszka)
509 201 457 (Ewa)
691 944 942 (Dorota)
lub email wesi@gazeta.pl

Nie będę wydana do mieszkania na zewnątrz – jestem psem kanapowym. Zanim będę mogła do Ciebie pojechać, musisz wypełnić ankietę przeadopcyjną i spotkać się z osoba, która opowie więcej o mnie.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)