Home / Psy w nowych domach / Morus

Morus

Słowa kluczowe: ,

Morus został znaleziony w połowie 2012 roku przy ruchliwej autostradzie. Siedział i czekał, prawdopodobnie na osobę, która go wyrzuciła. W tej chwili wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony, rozrabia w swojej grupie. Z innymi psami dogaduje się bez problemu, bierze udział w szkoleniu Fajny Pies, ale Bezdomny, gdzie nauczył się chodzić na smyczy oraz koncentrować na człowieku i siadać. Czasami lubi sobie pójść troszkę na ubocze i pokontemplować życie. Morus ma ok. 3 lat, warunkiem jego adopcji jest pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy.  Grupa: Gamoń

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)