Home / Psy w nowych domach / Mozil

Mozil

Słowa kluczowe: ,

Mozil jest bardzo pociesznym, ok 6 letnim, niewielkim (39cm) psiakiem. W schronisku od kilku lat, zdążył dobrze poznać swoją grupę, nie prowokuje bójek, nie interesuje się rozrabianiem. Najbardziej lubi wypatrywać gości, którzy mogliby go przytulić. Bierze udział w programie Fajny Pies, ale Bezdomne, gdzie chętnie pracuje i uczy się nowych rzeczy. Ostatnio sporo schudł, dzięki przejściu na dietę. Szykuje się dla niego domek, za który trzymamy kciuki i czekamy na wynik wizyty przeadopcyjnej. Mozil pójdzie do nowego domu wykastrowany, z kompletem szczepień oraz czipem. Grupa: Gamoń

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)