Home / Psy w nowych domach / Nowy

Nowy

Słowa kluczowe: ,

W połowie maja 2013 dostaliśmy zgłoszenie, że przy domku letniskowym w miejscowości obok, od kilku dni koczuje młody, nieśmiały piesek, cały w kleszczach. Pojechaliśmy tam i na szczęście psiak nie był agresywny, udało się go więc w miarę sprawnie złapać i przetransportować do schroniska. Nowy został zaczipowany, zaszczepiony, a potem wykastrowany. Od niedawna dołączony do grupy, gdzie radzi sobie bez problemów. To delikatny, ale przyjacielski piesek, potrzebuje trochę czasu, aby otworzyć się na człowieka. Ma ok roku, warunkiem jego adopcji jest pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)