Home / Psy w nowych domach / Rambo

Rambo

Słowa kluczowe: ,

RAMBO – piękny, zakochany w ludziach owczarek, promieniejący radością jak tylko widzi smycz i zaproszenie do spaceru. Wspaniale stawiający uszy do zdjęć i pozujący z lewej i z prawej strony – żeby tylko pokazać się z jak najlepszej strony.

… I co? I nic 🙁 Od 2014 roku w schronisku, codziennie wpatrujący się przez siatkę w bramę wejściową, liczący na to, że dzisiaj zjawi się ktoś, kto zabierze go do jego własnego domu.

RAMBO ma ok 4-5 lat, jest wykastrowany, chodzi pięknie na smyczy, uwielbia towarzystwo człowieka i siedzi w schronisku o wiele za długo.
RAMBO chciałby być jedynym psem w domu, żeby nie musieć dzielić się uwagą opiekuna z nikim innym. Jest psem bardzo inteligentnym i świetnie radzi sobie z otwieraniem drzwi. Doskonale wie, kiedy czegoś mu zabraniamy i z wielką ochotą robi po swojemu.

Nie wiemy dlaczego RAMBO ma takiego pecha i pomimo swojego wielkiego uroku, nikt do tej pory nie zwrócił na niego uwagi, ale wierzymy, że znajdziemy dla niego dom.

Jeżeli jesteś zainteresowany RAMBEM i chciałbyś dać mu dom, skontaktuj się z nami:
513 430 207 (Agnieszka)
509 201 457 (Ewa)
691 944 942 (Dorota)
lub email wesi@gazeta.pl

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)