Home / Psy w nowych domach / REMIZA

REMIZA

Słowa kluczowe: ,


Jak to jest żyć marzeniami i wciąż próbować od nowa? REMIZA wie to na pewno, trafiła do ogromnego schroniska, gdzie była jednym z kilku tysięcy psów. Jej szanse na to, że ktoś ją zauważy były nikłe, a jednak.

Sunia miała szczęście, została zabrana. Trafiła do nas, została wysterylizowana, długo walczyliśmy, aby przybrała na wadze – stres zrobił swoje i biedna Remiza wyglądała jak szkielecik :(. W końcu – udało się, w tej chwli Remiza jest nawet pulchniutka.

Raz przyjechali Państwo, którzy upatrzyli ją sobie do adopcji. Wybiegła przywitać się na pole, dawała się pogłaskać, była wspaniała, pokazywałą brzuszek … państwo zobaczyli też jej koleżankę z dłuższą sierścią … ona została wybrana.

Co powiedzieć takiemu psu? Sorry, nikt Cię nie chce? Jesteś pechowa? Nieważne, że kochasz ludzi, że tak bardzo chcesz z nimi być?

REMIZA ma ok 4,5 roku. U nas czeka na swoją szansę od końca grudnia 2014. Stanowczo za długo.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)