Home / Psy w nowych domach / Romcia

Romcia

Słowa kluczowe: ,

ROMA trafiła do nas w 2014 roku … jej pojawienie się w schronisku było bardzo smutne, została przywiązana do bramy jak niepotrzebny przedmiot. Była wtedy młoda, miała ok. roku. Myśleliśmy, że taka fajna, przyjazna i wesoła sunia szybko znajdzie nowy dom. Mijały miesiące, lata a ROMĄ nikt się nie interesował. Zmieniała kolegów, jedne psy przychodziły, inne psy szły do adopcji, a ROMA patrzyła i dalej wracała do swojej grupy.
ROMA ma ok. 4 lat, jest wysterylizowana i zaszczepiona. To bardzo przyjacielska sunia, która kocha ludzi i są dla niej najważniejsi. Pięknie chodzi na smyczy i bardzo lubi kiedy wolontariusze zabierają ją na spacery do lasu czy nad stawik. Mamy nadzieję, że w końcu ktoś wypatrzy ROMCIE i zdecyduje się dać jej ten jedyny i najwspanialszy domek, na który zasługuje.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)