Home / Psy w nowych domach / Roxy

Roxy

Słowa kluczowe: ,

Roxy to ok. 5 letna wysterylizowana i żywiołowa sunia. W schronisku od mniej więcej dwóch lat. Chętnie uczestniczy w programie Fajny Pies, ale Bezdomny, gdzie bezbłędnie wykonuje wszystkie komendy. Potrafi wspiąć się na każdą siatkę, jednak nie po to, aby uciekać, ale po to aby być blisko swojego człowieka. W grupie próbuje rządzić i ustawiać inne psy, ale jest bardzo inteligentna i doskonale wie, kiedy robi coś złego. Warunkiem adopcji Roxy jest pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy. Grupa: Gamoń

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)