Home / Psy w nowych domach / Rudi

Rudi

Słowa kluczowe: ,

Do tej pory RUDI nie miał szczęścia w życiu – mieszkał w domu, w którym był zbędny i niechciany. Jak do nas trafił nie znał smaku karmy, natomiast chętnie jadł chleb. Pobyt u nas RUDI rozpoczął od intensywnego leczenia zapalenia trzustki, na szczęście trafił do Boguszyc w odpowiednim momencie i udało się go wyleczyć – dzisiaj po problemach z jedzeniem czy ze zdrowiem nie ma już śladu, a RUDI szaleje.

Ma ok 2 lat i najchętniej byłby w dziesięciu miejscach na raz. RUDI uwielbia biegać, skakać, nosić patyczek, kąpać się w baseniku (wodę kocha miłością bezgraniczną) i rozrabiać ze swoją grupą.

RUDI szuka aktywnego domu, gdzie będzie mógł spożytkować niekończące sie pokłady energii podczas długich wycieczek ze rodziną.

RUDI jest wykastrowany, zaszczepiony oraz zaczipowany, ładnie chodzi na smyczy i nie może się doczekać kiedy zamieni boguszyckie pokoje na własną kanapę.

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją RUDIEGO , skontaktuj się nami w celu otrzymania ankiety przedadopcyjnej – jest to pierwszy punkt procedury adopcji, po której przyjedziemy porozmawiać o wybranym piesku do jego przyszłego miejsca zamieszkania.

Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)