Home / Psy w nowych domach / Rumcajs

Rumcajs

Słowa kluczowe: ,

RUMCAJS trafił do nas w styczniu 2016 roku razem ze swoją koleżanką/mamą lub siostrą LADY. Kiedy jest razem z nią to stroszy piórka i pokazuje innym psom jaki jest groźny i odważny. Jednak wystarczy, że LADY nie ma w zasięgu jego wzroku, a robi się malutki i spokojny. Zabrany na spacer na smyczy chodzi ładnie, ale trochę stresują go samochody i nowe dźwięki. To wrażliwy i miły piesek, na początku nieśmiały w stosunku do nowych osób, ale kilka smaczków i głaskanie sprawia, że robi się przylepny i zadowolony. RUMCAJS urodził się ok 2011 roku, jest wykastrowany, zaszczepiony i gotowy do adopcji. Szukamy dla niego doświadczonego domu, w którym będzie mógł powoli się otworzyć i zaufać. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)