Home / Psy w nowych domach / Rysio

Rysio

Słowa kluczowe: ,

Rysio to schroniskowy senior, ma ok 8 lat. Dłuższy czas mieszkał w grupie zwanej Gamoń, z dużymi psami, jednak nie układało mu się dobrze z kolegami, często był gryziony, odganiany, w końcu przestał wychodzić na dłuższe spacery. W międzyczasie wywiązała się poważna infekcja ucha, która doprowadziła do przerostu kanału słuchowego – konieczna była operacja, po której Rysiu dochodzi do siebie w salce pooperacyjnej, a do poprzedniej grupy już nie wróci. To bardzo delikatny i wrażliwy piesek, łatwo się stresuje, nie lubi kiedy za dużo się go głaszcze czy zmusza do robienia czegoś na co nie ma ochoty. Jego nowy opiekun musi zostawić mu dużo swobody. Rysio jest wykastrowany, zaszczepiony oraz zaczipowany, warunkiem jego adopcji jest pozytywny wynik wizyty przeadopcyjnej oraz podpisanie umowy. Grupa: p.Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)