Home / Psy w nowych domach / Sanja

Sanja

Sanja trafiła do nas w październiku 2011 roku, razem z trójką dzieciaków. Została przygarnięta przez lekarza weterynarii z Radziejowic, który odchował szczeniaki, a potem zgłosił się do nas po pomoc. Szczeniaczki znalazły już domy, a Sanja została… dlaczego? Jest bardzo nieśmiała, akceptuje tylko swoją opiekunkę, nie za bardzo lubi być głaskana przez innych. Od kilku tygodni do schroniska przyjeżdża grupa wolontariuszek, która oswaja Sanję. Zaczęła chodzić na smyczy i podchodzi do człowieka, jeżeli widzi smaczek w ręku. Kto wie, może jej też uda się znaleźć nowy dom. Sanja jest niewielką sunią, ma ok 39cm, 3 lata, wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy. Grupa: p.Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)