Home / Psy w nowych domach / Shila

Shila

W kwietniu 2013 roku do schroniska przyjechała Shila – bezdomna sunia z terenu gminy. Oczywiście została wysterylizowana i czeka na nowego właściciela. Shila to mix owczarka niemieckiego, jest sunią, która potrzebuje dużo ruchu i kontaktu z drugim człowiekiem. W kojcu przebywa z innym psem i nie popadają w konflikty. Sunia brała udział w szkoleniu Fajny Pies, ale Bezdomny, gdzie uczyła się chodzić na smyczy, siadać oraz skupiać uwagę na człowieku, co na pewno pomogło ją trochę ułożyć. Wiek Shili został oceniony na 4-5 lat, warunkiem adopcji jest pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy. Sunia najlepiej będzie się czuła w domu z ogrodem, z osobą, która może poświęcić jej swój czas. Grupa: kojce

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)