Home / Psy w nowych domach / Sita

Sita

Słowa kluczowe: ,

SITA trafiła do nas pod koniec stycznia 2015 roku razem z mamą, siostrą i straszym bratem. Podobnie jak mama, ma krótki ogonek od urodzenia. Pierwsze miesiące życia upłynęły jej w miejscu, gdzie nikogo nie obchodziła, dlatego kiedy do nas trafiła najmnjejsze zainteresowanie i dotyk ręki człowieka, były witane krzykiem i ucieczką. Po trzech tygodniach SITA i jej siostrzyczka zrobiły ogromne potępy – są grzeczne, posłuszne, wychodzą na spacerki i łądnie wracają do pomieszczeń, bawią się, wspinają na kolana i bardzo chcą poznać więcej świata. Sita może urosnąć do ok 55cm, w tej chwili mierzy 47cm i ma ok 6 miesięcy. Kiedy widzi obcą osobę, jest na początku nieśmiała, jak kogoś zna otwiera swoje psie serduszko i bardzo się cieszy. Warunkiem adopcji Sity jest podpisanie umowy adopcyjnej z obowiązkiem sterylizacji suni, kiedy osiągnie odpowiedni wiek. Sunia jest zaszczepiona i czeka na nowy domek. Kontakt 513 430 207 Agnieszka, 509 201 457 Ewa lub mail wesi@gazeta.pl

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)