Home / Psy w nowych domach / Sonia i Kliper

Sonia i Kliper

Mniej więcej 4 lara temu (2009r) ta para przyszła do nas razem i od tej pory również wszystko robi razem. Sonia jest bardziej nieśmiała i cisza. Kliper lubi sobie poszczekać. Ostatnio sporo przytył, więc przeszedł na dietę. Oba psiaki brały udział w szkoleniu Fajny Pies, ale Bezdomny, gdzie uczyły się chodzić na smyczy i skupiać uwagę na człowieku. Kliper ćwiczył chwilę, po czym kładł się w trawie i odmawiał współpracy. Sonia natomiast na samym początku stała jak wmurowana i nie chciała się ruszyć. Treningi szły powoli i nowy opiekun będzie musiał wykazać dużo cierpliwości, aby ta dwójka chodziła ładnie przy nodze. Sonia jest wysterylizowana, a Kliper wykastrowany. W zeszłym roku Sonia miała problemy gardłem, często chorowała, został wzięty wymaz, określona problematyczna bakteria i po dobraniu antybiotyków choroba nie powraca. Psiaki mają ok 6 lat, są zaszczepione i zaczipowane. Kliper trafił do nas prawdopodobnie po wypadku, jego prawa przednia łapka jest krzywa, ale nie przeszkadza mu to w  codziennym rozrabianiu. Grupa: p: Marty

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)