Home / Psy w nowych domach / Sophie

Sophie

Sophie trafiła do nas w grudniu 2012 roku, zabrana ze wsi, gdzie miała zginąć, bo z głodu polowała na kury. Miała szczęście, gdyż zanim pojechała do schroniska, trafiła do nas do domu, gdzie została jako rezydentka domu tymczasowego. Sophie ma ok 8 lat, jest wysterylizowana, ma 38cm wzrostu i 74cm długości. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, z kotami, jeździ windą, samochodem, nie marudzi i chętnie wychodzi na spacerki. Sunia szuka domu, gdzie będzie maksymalnie jeden inny pies, gdyż po pobycie w domu tymczasowym, marzy o kimś, kto może poświęcić jej maksymalnie dużo uwagi. Jedynym problemem Sophie jest strach przed dużym hałasem i sztucznymi ogniami

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)