Home / Psy w nowych domach / Sorella

Sorella

Sorella jest jedną z trzech niemalże identycznych sióstr, które w schronisku przebywają całe życie czyli ok 6 lat. Najodważniejsza z grupy, została wybrana do adopcji, pozostała dwójka będzie szukała domu razem. Sorella jest nieśmiała, ale stara się nawiązać kontakt, kiedy jest na swoim ulubionym stole albo budzie, bardzo chętnie podaje łapę i się przytula. Na smyczy chodzi coraz lepiej, a widząc parówkę w dłoni wolontariusza, zrobi bardzo wiele. To sunia wymagająca dużo cierpliwości i zrozumienia, zanim otworzy się w nowym miejscu. Do adopcji tylko dla osoby posiadającej sporo ogrodzonego terenu do biegania dla Sorelli. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, ma ok 60cm wzrostu.  Grupa: Gamoń

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)