Home / Psy w nowych domach / Tender

Tender

Słowa kluczowe: ,

Tender trafił do naszego schroniska w sierpniu 2013 roku. Został oceniony na ok 2,5 roku. Jest bardzo grzecznym psem, uwielbia zajmować się szczeniaczkami, które trafiała do Boguszyc – opiekuje się nimi, śpią w jednym koszyku itp. Tender nie lubi być sam, z kojca który dla niego przygotowaliśmy, wyszedł (po tym jak dawał koncert pół nocy) i zameldował się w kuchni naszej pracownicy, teraz mieszka z innymi psami i jest cichy i grzeczny. Rozpiera go energia, chciałby już mieć własny dom. Grupa: p.Halinka
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)