Home / Psy w nowych domach / Tinki

Tinki

Słowa kluczowe: ,

Tinki trafił do naszego schroniska 1 lipca 2013. Taki wakacyjny psiak … siedział skulony na skrzyżowaniu w Rawie Mazowieckiej, spod kół samochodów zabrała go nasza wolontariuszka i przywiozła do Boguszyc. Tinki ma ok 2 lat, jest malutkim (27cm) jeszcze nie wykastrowanym pieskiem, z krótkim od urodzenia ogonkiem. Zaprzyjaźnił się z psami w swojej grupie (Akirą, Arvo i Niunią) i razem z nimi szaleje i się bawi. W najbliższych dniach czeka go zabieg kastracji, a potem szukanie nowego domku. Tinki zostanie wydany zaszczepiony oraz zaczipowany, osobie, u której pozytywnie wypadnie wizyta przedadopcyjna.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)