Home / Psy w nowych domach / Tola

Tola

Słowa kluczowe: ,

TOLA ur. się ok 2007 roku, w schronisku przebywa odkąd pamiętamy, czyli całe swoje życie. To malutka sunia, która na początku zawsze trzyma się na dystans, ale wystarczy poświęcić jej trochę uwagi i cierpliwości, żeby zaczęła się cieszyć. TOLA jest bardzo przylepna i wesoła, niestety nie daje się brać na ręce czy na smycz, a u lekarza dostaje ataków paniki. Na pewno dałaby radę przełamać się w domu, z dala od stresu i hałasu schroniska, jednak wymaga to od nowych opiekunów cierpliwości i doświadczenia. TOLA jest wysterylizowana, zaszczepiona i regularnie odrobaczana, szuka swojego kochającego miejsca na ziemi oraz (do czasu adopcji) wirtualnego opiekuna.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)