Home / Psy w nowych domach / Toska

Toska

Słowa kluczowe: ,

Ta śliczna maleńka sunia została przyniesiona do schroniska w połowie kwietnia. Jednej nocy wpadła do ogrodu mieszkańca Boguszyc, a za nią kilka bardzo zainteresowanych psów. Na szczęście sunia dała się złapać na ręce i rano przyjechała do nas. Toska jest maleńka, waży niecałe 5kg, lubi się przytulać i chętnie zamieniłaby schronisko pokój na kanapę i przytulne kolanka.
Toska będzie sterylizowana na początku maja, ale zaczynamy szukać jej domku już teraz. Warunkiem adopcji suni jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta osoby z fundacji lub wyznaczonego wolontariusza w nowym domu. Toska nie będzie wydana do mieszkania na dworzu, świetnie nadaje się zarówno do domu jak i do mieszkania.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)