Home / Psy w nowych domach / Tyson

Tyson

Tyson przyjechał do nas w czerwcu 2013 ze schroniska w Radomiu. Ten piękny, ogromny pies miał pecha w życiu – został adoptowany i przez ok rok mieszkał w nowym domu, z drugą sunią. Państwo się rozstali, wcześniej również nie było zaciekawe i Tyson trafił spowrotem do boksu. Dobry humor go jednak nie opuszczał, pracowicie podawał łapę każdemy odwiedzającemu i tył z powodu braku wystarczającej ilości ruchu. Tyson ma ok 5-6 lat, został wykastrowany i czeka go jeszcze operacja małej narośli na oku, aby był gotowy do adopcji. Na myczy sunie dostojnie w kierunku, który jemu wydaje się odpowiedni, bardzo lubi biegać i skakać, nie jest zachwycony wyczesywaniem (a to regularna praca w jego przypadku). Mieszka w kojcu z dużą sunią w typi Kaukaza. Czeka na odpowiedzialny dom, który jest w stanie poświęcić mu dużo czasu, zabierać na długie spacery i dbać o Tysona, który odwdzięczy się bezgranicznym oddaniem. Tyson nie powinien mieszkać w bloku, dla jego gabarytów najodpowiedniejszy będzie dom z dużym terenem. Grupa: p.Marta

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)