Home / Psy w nowych domach / Uszko

Uszko

Słowa kluczowe: ,

Gdyby istniał Top Model dla psów, USZKO zająłby pierwsze miejsce bez specjalnego wysiłku. Ten ok 3 letni psiaczek siedzi w Boguszycach od GRUDNIA 2015! Jak to możliwe, sami nie wiemy. Przecież to gracja i urok owinięta wesołym kawałkiem psa. USZKO trafił do nas z usuniętym chirurgicznie lewym uchem – prawdopodobnie zostało odgryzione, oderwane lub stało się podobne nieszczęście. Obdzwoniliśmy okolicznych weterynarzy, ale żaden nie kojarzył operacji takiego psiaka. No więc USZKO jest u nas … już tak długo 🙁 USZKO to psi ideał – żwawy, przylepny, z wyjątkowym talentem do oryginalnych min. Psiak ma szczęście, bo aparat go kocha, ale równocześnie coś sprawia, że ludzie nie biją się o jego adopcję … dlaczego? Wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony, odrobaczony, zdrowy, lubiący wszystkich i czekający z utęsknieniem na swoją szansę. To piesek kanapowy, co wieczór widzimy go zwiniętego w kłębuszek na łóżku, ew. rozciągniętego na boczku z noskiem pod kocykiem – nawet w schronisku stara się prowadzić wygodne życie.

 

\

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)