Home / Psy w nowych domach / Vega

Vega

Słowa kluczowe: ,

Vega , smutna sunia w typie onka l. 4,5 Trafiła do schroniska razem z czwórka maluteńkich szczeniąt jesienią 2008 r. Nieśmiała zachowuje się jakby chciała być niewidoczna, niezwykle łagodna, spokojna. Maluteńkimi kroczkami zaczyna mieć zaufanie do nas. Bardzo nieśmiało merda ogonkiem na widok opiekunki. Nie przejawia żadnych objawów agresji do pozostałych zwierząt. W jej oczach jest bezbrzeżny smutek, może i rezygnacja? pogodzenie ze smutnym losem ? Szukamy sponsorów na pokrycie kosztów hotelikowania celem socjalizacji, odbudowania zaufania Vegi do człowieka i przygotowania do pełnej adopcji. To będzie wspaniała towarzyszka, przyjaciel.

Moim opiekunem wirtualnym jest: Pani Ewa Dorota Żółkiewska

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)