Home / Psy w nowych domach / Wicherek

Wicherek

Słowa kluczowe: ,

Ten duży i śliczny pies, ze śmiesznym Wicherkiem na głowie, ma ok 7 lat i w schronisku mieszka razem ze swoim bratem Imperatorem. Nie wiemy kiedy tu trafił bardzo możliwe, że bracia się tu urodzili. Wicherek chętnie przyjmie psie ciasteczko z ręki, ale na tym jego kontakt z człowiekiem mógłby się zakończyć. Nie lubi być dotykany, nie da sobie założyć smyczy i zawsze stara się utrzymać bezpieczną odległość. Ze względu na jego dość trudny charakter, szukamy wirtualnego opiekuna lub bardzo doświadczonego domu, który nie będzie oczekiwał od Wicherka zbyt wiele. Grupa: dzikie od p.Halinki

 

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)