Home / Psy w nowych domach / Zoja

Zoja

Słowa kluczowe: ,

ZOJA, wspaniała ZOJA, trafiła do nas w lipcu 2015r ze schroniska gdzie przebywa kilka tysięcy psów. Nie znamy jej historii, ale wiemy, że na pewno była bita w przeszłości. Jak tylko ktoś podniesie rekę, ZOJA rozpłaszcza się na ziemi i zamyka oczy. Poza tym jest sunią mega wesołą, radosną, kocha się przytulać i biegać z opiekunami. W grupie na początku próbowała pokazać, że będzie szefową, co zaskutkowało kilkoma spięciami ze starszymi rezydentkami, które ani myślały podporządkować się ok 4 letniej „gówniarze”. W tej chwili ZOJA się uspokoiła, dołożyliśmy nową sunię do jej grupy i obyło się bez spięć. Dla ZOJKI najważniejsi są jednak ludzie, do których można przybiec i się wtulić. Na spacerze z wolontariuszami ZOJA się wycisza, chłonie nowe zapachy i delektuje chwilami poza schroniskiem. Ładnie chodzi przy nodze, nie ciągnie jak wariat, a przynajmniej stara się owo ciągnięcie opanować

ZOJA jest wysterylizowana, chodzi na smyczy, na spacerze bardzo interesuje się otoczeniem i uwielbia poznawac nowe miejsca. ZOJA bedzie świetną towarzyszką i oddaną przyjaciółką,

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją ZOJKI lub chcesz otrzymać więcej informacji na jej temat, skontaktuj się z nami:
wesi@gazeta.pl
Dorota 691 944 942
Ewa 509 201 457
Agnieszka 513 430 207

Sunia nie będzie wydana do mieszkania na dworze.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)