Home / Psy za tęczowym mostem / Leśna

Leśna

Leśna  została przywieziona do naszego schroniska 06.07.2013 roku przez osoby, które znalazły ją porzuconą i wycieńczoną w lesie w okolicach gminy Nowe Miasto. Jak to zwykle bywa w weekendy, nie był nikogo kto mógły się zająć sunią, tak więc zapakowali biedną do auta i przywieźli do Boguszyc. Sunia ma ok 8 lat, na obu listwach mlecznych wiele zmian nowotworowych, duże zmiany hormonalne, jedno ucho zarośnięte do operacji, zapalenie oczu i skóry. Sunia dostaje specjalną karmę, witaminy, krople do oczu i nabiera sił. Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc leczenie i rekonwalescencję Future, proszeni są o kontakt z Fundacją. Sunia jest bardzo łagodna i ufna, przytula się i nadstawia do głaskania. Niestety rentgen płuc pokazał przerzuty nowotworowe, które uniemożliwiają nam operowanie Future. Chcemy dać jej tyle spokoju i miłości ile to tylko możliwe. Sunia jest pod stałą opieką lekarza weterynarii, a od sponsora dostała specjalną karmą zalecaną dla psów z chorobami nowotworowymi. Opiekunką wirtualną Leśnej jest Pani Joanna Kowalczyk – bardzo dziękujemy!

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)