Home / Psy za tęczowym mostem / Gardo

Gardo

Słowa kluczowe: ,

Gardo ma ok. 9 lat. W schronisku mieszka od bardzo dawna, wcześniej w jego grupie była także jego siostra Garda, która już znalazła dom. Gardo jest jednak psem specyficznym, bardzo nieufnym i wycofanym. Nie podchodzi do ludzi, nie przychodzi na smaczki, nawet kiedy rzucamy przysmaki w jego stronę, Gardo siedzi zdystansowany i udaje, że to nie do niego. W swojej grupie Gardo nie prowokuje kłótni, z reguły trzyma się na uboczu. Ze względu na jego specyficzny charakter, polecamy tylko jako psiaka do adopcji wirtualnej. Grupa: dzikie od p.Halinki

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)