Home / Psy za tęczowym mostem / Karo

Karo

Słowa kluczowe: ,

Karo ma ok 12 lat, to schroniskowy weteran. Przez kilka lat towarzyszył pracownikowi schroniska w podróżach samochodowych, siedział przy kierowcy i „bronił” auta – nikt nie mógł wejść do środka, jeżeli nie został zaaprobowany przez kierowcę. Pracownik odszedł, a Karo został za kratami schroniska. Przez długi czas nie mógł pogodzić się z tym porzuceniem, chodził smutny i przygaszony.  Karo pogodził się ze swoim losem, w tej chwili jest pogodniejszy, odnalazł swoje miejsce w grupie i bardzo nas lubi. Czasami przypomina mu się jego wcześniejsze życie i wtedy widać w oczach tego kochanego pieska, smutek. Karo jest kastrowany, spokojny i zrównoważony. Ze względu na możliwość terytorialnego zachowania, polecany do domu bez dzieci. Marzy nam się dom dla tego kochanego staruszka …

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)