Home / Psy za tęczowym mostem / Kropka

Kropka

Słowa kluczowe: ,

Kropka urodziła się ok 2008 roku. Przyjechała do Boguszyc w 2012 roku w wyniku interwencji w jednej z podwarszawskich miejscowości, gdzie zmarł gospodarz, który na swojej posesji trzymał trzydzieści psów. Od początku Kropeczka była dość nieufna, ale nie wykazywała agresji ani w stosunku do ludzi ani w stosunku do innych psów. W swojej grupie trzyma się na uboczu, za to lubi dużo jeść. Szuka domku z cierpliwym i doświadczonym opiekunem, który pokaże jej, że warto zaufać człowiekowi. Kropka jest wysterylizowana i zaszczepiona. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Grupa: Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)