Home / Psy za tęczowym mostem / Roki

Roki

Słowa kluczowe: ,

Kochany Roki, tydzień przed wyjazdem do nowego domu stracił możliwość chodzenia …. odczuwał dużą bolesność w plecach, nie mógł się podnosić. Pojechaliśmy szybko na rentgen, potem na rezonans – niestety – 3 przepukliny oraz zmiany nowotworowe nie pozwoliły na operacje. Podjęliśmy trudną decyzje o eutanazji. Zegnaj ROKI … mamy nadzieję, że będziesz miał lepsze życie.

Roki ma ok 7 lat i jego największym problemem są nawracające choroby skórne oraz chore uszy. Nie udało się ustalić co powoduje, że Roki często ma łyse placki na bokach, w tej chwili sytuacja się uspokoiła, natomiast w uszach Rokiego siedzi pałeczka ropy błękitnej – bateria bardzo trudna do wyleczenia. Roki jest pod stałą opieką lekarza weterynarii, dostaje antybiotyki i ma regularnie czyszczone uszy. Jaki jest Roki? To wesoły, towarzyski, optymistyczny pies. Wspaniale radzi sobie na szkoleniu Fajny Pies, ale Bezdomny. Jest prymusem i 30 czerwca jedzie na zawody do Grodziska Mazowieckiego, aby pokazać jak wspaniale potrafi słuchać człowieka. W swojej grupie Roki nie zaczepia innych psów, nie prowokuje konfliktów, woli spożytkować czas na wyszukanie osoby, która mogłaby go pogłaskać. Dla Rokiego, po wielu miesiącach poszukiwać szykuje się domek. Trzymamy kciuki za pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)