Home / Psy za tęczowym mostem / Sarna

Sarna

Słowa kluczowe: ,

Sarna ma ok 9 lat, to schroniskowa maskotka – zawsze truchta do nas na wybiegu, aby się przywitać. Jest wysterylizowana, w Boguszycach od co najmniej 5 lat, możliwe, że całe życie. Ma ucięty ogon, jednak daje nim radę machać. Z racji wieku i warunków w jakich przyszło jej żyć w przeszłości, ma duże problemy ze stawami, dostaje leki wzmacniające oraz przeciwbólowe. Walczymy również z bakteriami w uszach. Sarna uwielbia ludzi, pięknie chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczna i łagodna. Marzymy o domu dla niej … grupa: p. Halinka

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)